TONZE dětský basketbalový koš

Kód: AL-UNI39
800 Kč –50 %
tonze detsky basketbalovy kos
800 Kč –50 % 400 Kč / ks 331 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:   

ZÁNOVNÍ - krátkodobě použité zboží, může nést stopy použití. Zboží může být v poškozeném nebo náhradním obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 800,-Kč

Popis produktu:

Nastavitelný basketbalový koš a stojan uvnitř a venku - 3 dlouhé železné trubky umožňují dětem upravit výšku basketbalového stojanu tak, aby byl malý basketbalový koš nebo vyšší basketbalový stojan. Máte obavy z nestability basketbalového stánku? Nebojte se, náš basketbalový stojan je vysoce kvalitní, dobře vyrobený z odolného materiálu. A naplňte je vodou nebo pískem a už se nemusíte bát nestabilního basketbalového stojanu!

Technické specifikace:  

Značka: Tonze   

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše za polovinu
Balení: Box