TESTER Mystery box

Kód: TESTER
600 Kč –50 %
tester pz 1
600 Kč –50 % 300 Kč / Box 261 Kč bez DPH
Skladem (>5 Box)

Počet: až 15 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi byste vyzkoušeli naše boxy s prémiovými potravinami, ale máte obavy investovat do nich? Máme pro vás skvělé řešení - TESTER Mystery box. Ale co to vlastně je? Tento box je zmenšenou verzí našich prémiových potravinových boxů, ve kterém najdete ukázky z každé kategorie - potraviny, pití, sladké i slané snacky jsou v boxu uspořádány tak, abyste si mohli udělat představu o tom, co jednotlivé boxy obsahují a následně si vybrat ten, který je přesně pro vás! Každý box garantuje dvojnásobnou hodnotu! Chcete ochutnat lahůdky z naší nabídky, ale nechcete se zatím zavázat k většímu nákupu? Naše TESTER Mystery boxy jsou ideálním řešením. Získáte přehled o naší kvalitě a rozmanitosti produktů a zároveň si můžete vychutnat skvělý zážitek z našich prémiových potravin. Nenechte se odradit obavami z investice. S našimi TESTER Mystery boxy získáte jedinečnou možnost ochutnat různé produkty a vybrat si ten správný box, který vám vyhovuje nejlépe. Ať už jde o lahodnou čokoládu, exotické nápoje, kvalitní potraviny či další dobroty, garantujeme vám, že hodnota obsahu boxu přesáhne dvojnásobek jeho ceny.

Nebuďte váhaví a vyzkoušejte naše TESTER Mystery boxy ještě dnes. Připravte se na chuťovou výpravu plnou překvapení a kvalitních potravin, které vás rozhodně nezklamou.

Další z řady nových jednodruhových tematických boxů je tu! Box plný oblíbených kvalitních potravin (jedná se o nové zboží z německých supermarketů).

Obsahem balení:

- Sladkosti - čokolády, bonboniéry, cereálie, bonbony, sušenky, tyčinky, žvýkačky, aj.
- Nealko - energetické nápoje, limonády, džusy, aj.
- Těstoviny, luštěniny, káva, čaj, trvanlivé potraviny (polévky, nudle, fazole, instantní jídla, aj.)
- BIO produkty
- Slané - tyčinky, popcorn, chipsy, aj.

Množství až 15 produktů (BEZ SEZNAMU).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mystery box
Balení: Box