Sada posilovacích gum GESTOPE

Kód: AL-UNI4
400 Kč –50 %
gumy
400 Kč –50 % 200 Kč / ks 165 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:

ROZBALENÉ - nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze.
BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 400,-KČ

Popis produktu:
Sada nastavitelných posilovacích pásů, stohovatelných až do hmotnosti 150 kilogramů. Pásy mohou být použity podél nebo naskládány v jakékoli kombinaci (žlutá, modrá, zelená, černá, červená). Cvičební pásy s rukojetí jsou skvělé pro posilování paží, hrudníku, duše, hýžďových svalů, nohou atd., efektivní budování vaší síly a svalů. Tyto odporové pásy lze také použít při jiných cvičeních, jako je jóga, pilates, strečink, kalistenika a další.
Tato sada je vyrobena z přírodního latexu a je pevná, odolná proti opotřebení, bez zápachu a s velkou elasticitou. A co víc, tato sada cvičebních pásů má protiskluzové rukojeti, robustní ukotvení dveří, silnou kovovou karabinu atd.

Technické specifikace:
Značka: GESTOPE
Materiál: přírodní guma