Ohřívač kojeneckých lahví 6v1 Nuliie NUBW01

Kód: AL-UNI56
1 000 Kč –50 %
61cbIXGBwkL. AC SL1500
1 000 Kč –50 % 500 Kč / ks 413 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:   

ZÁNOVNÍ - krátkodobě použité zboží, může nést stopy použití. Zboží může být v poškozeném nebo náhradním obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. 
BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 1000,-Kč

Popis produktu:

Ohřívač lahví Nuliie využívá 400W vysoce výkonný design pro rychlé a rovnoměrné ohřívání mléka. Po nastavení doby ohřevu LCD displej zobrazuje teplotu a odpočítávání v reálném čase, což je rychlé a bezpečné. Tento ohřívač lahví má funkci chytré paměti. Když jej znovu použijete, zapamatuje si vaše poslední nastavení. Novorozenci mohou snadno potřebovat noční krmení. Náš ohřívač kojeneckých lahví má 24hodinovou funkci konstantní teploty, která rovnoměrně ohřívá vodu v lahvi na přednastavenou teplotu a udržuje ji teplou, takže ji dítě může pít, když má hlad, a je vhodné splachovat umělé mléko při kdykoliv. I novopečení rodiče to mohou vzít s nadhledem.
MULTIFUNKCE 6-IN-1: Kromě funkce rychlého ohřevu, konstantního ohřevu, ohřevu jídla a rozmrazování má ohřívač mléka pro dítě skvělou funkci vaření. Po dokončení krmení můžete láhev okamžitě vyčistit na 212℉ (100℃), díky čemuž je krmení vašeho dítěte mnohem jednodušší a mnohem pohodlnější. Náš ohřívač mateřského mléka po dokončení ohřevu 5x pípne, nemusíte neustále sledovat čas, stačí jej vyndat, když uslyšíte pípnutí. Pokud voda vyschne, vypne se automaticky, aby bylo používání pro zaneprázdněné maminky bezpečnější. Pečlivě rozumíme potřebám maminek ohledně elektrického ohřívače lahví, kompletně jsme upgradovali materiál a vzhled, vyrobený z potravinářského PP materiálu, vhodný pro mnoho typů lahví od většiny předních značek, včetně skleněných lahví a plastové lahve, je to skvělý dárek pro novopečenou maminku a rodinu.

Technické specifikace:  

Značka: Nuliie
Model: NUBW01

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše za polovinu
Balení: Box