Ochrana sluchu pro novorozence, ALPINE Muffy Baby - zelené

Kód: AL-UNI45
600 Kč –50 %
ochrana sluchu pro novorozence alpine muffy baby zelene
600 Kč –50 % 300 Kč / ks 248 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:   

ZÁNOVNÍ - krátkodobě použité zboží, může nést stopy použití. Zboží může být v poškozeném nebo náhradním obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. 
BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 600,-Kč

Popis produktu:

CHRAŇTE SVÉ DÍTĚ PŘED HLUKEM - hlasité zvuky mohou být pro miminka velmi škodlivé a každé 8. dítě trpí trvalou ztrátou sluchu! Alpine Muffy Baby omezuje vystavení vašeho dítěte hlasitému hluku během prvních let. Ať už to zhoršuje spánek nebo potenciálně poškozuje sluch při rušných akcích, ochrana sluchu pro kojence a batolata je nezbytná.  Hlavička dítěte mladšího 18 měsíců je extrémně zranitelná kvůli dosud neuzavřené fontanele. Muffy Baby je lepší volbou díky speciálně navržené měkké čelence. Přiléhá hladce a bez většího tlaku. Chrániče uší pro miminka a batolata Alpine Muffy mají bezpečný a praktický design bez jakýchkoli tvrdých částí, které by mohly být škodlivé nebo nebezpečné. Náušníky jsou vyrobeny z více vrstev pěny snižující hluk a měkkého polstrování pro dobré uzavření. 

 

Technické specifikace:

Barva: zelená

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše za polovinu
Balení: Box