Multifunkční roztok pro kontaktní čočky Aqua lens solution 360ml

Kód: AL-UNI6
400 Kč –50 %
roztok na kontakt.čočky
400 Kč –50 % 200 Kč / ks 165 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:

NOVÉ - Nové zboží v rozbaleném, poškozeném nebo náhradním obalu.
BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 400,-KČ

Popis produktu:

ŘEŠENÍ ALL-IN-ONE - Všechny kroky údržby v jednom řešení: ✓ čistí ✓ rozpouští nečistoty ✓ zvlhčuje ✓ dezinfikuje ✓ chrání ✓ udržuje.
Roztok na kontaktní čočky je extrémně účinný proti lipidům a proteinům. Pro dlouhodobou ochranu vašich očí a kontaktních čoček! SUPERIOR COMFORT - Pečlivě vybrané složky roztoku udrží vaše oči zvlhčené po celý den, i když budete čočky nosit několik hodin. IDEÁLNÍ MULTIFUNKČNÍ ŘEŠENÍ - Díky pH a povrchovému napětí je vysoce kvalitní přípravek na kontaktní čočky max. tolerovaný a biokompatibilní a vhodný pro měkké čočky a silikon-hydrogelové čočky. SPECIÁLNÍ PRO SUCHÉ OČI - Naše složení chrání zvláště citlivé oči a poskytuje trvalou hydrataci. LEPŠÍ KVALITA VIDĚNÍ A VĚTŠÍ KOMFORT PŘI NOSENÍ SE SILIKONOVÝMI HYDROGELOVÝMI ČOČKAMI. Kompatibilní se všemi typy barevných kontaktních čoček.

Technické specifikace:

Objem: 360ml