MIX Mystery box

Kód: MB-VIP
1 990 Kč / Box 1 645 Kč bez DPH
Skladem (>5 Box)

Počet: 30ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží ze zahraničních obchodních řetězců - (nekontrolováno!)

Představujeme Vám náš nejnovější produkt, o kterém si troufáme tvrdit, že se stane bestsellerem roku 2023! Máte rádi náš sortiment Elektro Mystery boxů? Nebo preferujete naše Mystery boxy s neelektronickým zbožím? Máme pro vás dobrou zprávu! Nově přicházíme s MIX Mystery boxem. Co je na něm tak speciálního? Spojuje to nejlepší z obou světů - elektro produkty, značkové oblečení, doplňky do domácnosti, hračky, auto-moto příslušenství, dětské zboží a mnoho dalšího. Většina zboží v boxu je nová - až 70% je v originálním, náhradním nebo poškozeném obalu. Některé produkty mohou nést drobné kosmetické vady, které však nemají vliv na jejich funkčnost. Každý box obsahuje 30 položek, přičemž garantujeme, že jeho hodnota vždy převýší nákupní cenu.

Proto neváhejte a vyzkoušejte náš nový produkt!

Pokud milujete vzrušení z neznáma a rádi objevujete nové produkty, je MIX Mystery box právě pro vás. Každý box je jedinečný a nabízí širokou škálu produktů. Z těchto důvodů se k nám drtivá většina zákazníků ráda vrací.

Většinou se jedná o zboží nedoručené zákazníkům v originálním, poškozeném nebo náhradním obalu (nové). Malou část může tvořit krátkodobě použité zboží, které může být nefunkční, poškozené nebo nekompletní.

Boxy mohou obsahovat tyto položky:
1. Nářadí - vysokotlaké čističe, vrtačky, brusky, čerpadla, aj.
2. Elektronika - mixéry, holicí strojky, sluchátka, klávesnice, chytré vypínače, aj.
3. Domácnost - světla, nádobí, textil (deky, povlečení, závěsy, aj.), boxy, krabice, koupelnové a kuchyňské baterie, aj.
4. Textil - oblečení, obuv, kabelky, batohy, pásky, peněženky, aj.
5. Dětské zboží - zboží pro kojence, hračky
6. Sport - sportovní vybavení a doplňky

Množství 30 produktů. 
BEZ SEZNAMU

Doplňkové parametry

Kategorie: Mystery box
Balení: Paleta, Box