Dětská jídelní židlička Bellababy 3 v 1

Kód: AL-UNI38
1 800 Kč –50 %
detska jidelni zidlicka bellababy 3 v 1
1 800 Kč –50 % 900 Kč / ks 744 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:   

ZÁNOVNÍ - krátkodobě použité zboží, může nést stopy použití. Zboží může být v poškozeném nebo náhradním obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. 
BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 1 800,-Kč

Popis produktu:

Tato vysoká židle bude svědkem růstu vašeho dítěte od miminka po batole. Nejen, že je vhodný ke krmení pro vás, ale pomáhá vašemu miminku udělat první krok k samostatnému krmení. Vybudované pohodlné místo k jídlu a hraní pro miminka, víc než jen vysoká stolička.
Všichni víme, že děti jsou přirozeně hyperaktivní a problémy s čištěním jsou nevyhnutelné. Pomůže vám to zmírnit vaše starosti. Vysoká židle obsahuje dvojité odnímatelné podnosy. Horní tác je vhodný pro mytí v myčce a může být použit pro kojence ke krmení nebo jídlu. Spodní přihrádka je hrací plocha, kde si děti mohou užívat čas na hraní. Odnímatelný, voděodolný polyuretanový potah polštáře se snadno čistí a zabraňuje hromadění prachu.

Technické specifikace:  

Značka: Bellababy

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše za polovinu
Balení: Box