Dárkový balíček elektroniky Royole Edition

Kód: DB-ROY
19 970 Kč –39 %
moon PZ
19 970 Kč –39 % 12 000 Kč / Box 9 917 Kč bez DPH
Skladem (4 Box)

Počet: 3ks 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám náš nový dárkový balíček s produkty značky Royole. Jedná se o nové, originálně zabalené zboží.

Součástí balení jsou 3D skládací virtuální brýle s hi-fi sluchátky s potlačením hluku, které vytváří Full HD (1080p), chytrý zápisník, díky kterému můžete současně digitálně pořizovat poznámky, nápady a kresby. A nakonec stylové pouzdro z kvalitní umělé kůže z měkkého materiálu na Vaše 3D brýle. 

Tento box prostě musíte mít! Využijte ho buď pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.

A že Royole ještě neznáte? Jeho jedinečným posláním je zlepšit způsob vnímaní na svět. Zaměřuje se především na vývoj technologií rozhraní člověk - stroj nové generace produktu, jako jsou pokročilé flexibilní displeje, senzory a inteligentní zařízení. 

Obsahem balení jsou:

1. Virtuální 3D brýle Mobile Theater VR Royole Moon RY0102NANG2 32GB
Royole Moon jsou skládací 3D virtuální brýle s hi-fi sluchátky s potlačením hluku, které vytváří Full HD (1080p). Křišťálově čisté snímky Moon a aktivní potlačení hluku vytváří skutečně pohlcující filmový zážitek, takže ať už cestujete letadlem nebo v soukromí svého domova, budete se cítit jako uprostřed dění. Pokročilé AMOLED displeje Moon vytvářejí virtuální 800" obří zakřivenou obrazovku s rozlišením Full HD 1080p, přes 3000 PPI, ultravysokým kontrastním poměrem a bleskově rychlou dobou odezvy obrazu. Moon automaticky rozpozná a optimalizuje váš obsah pro zobrazení ve 2D a 3D. Jedinečný 3D algoritmus Royole Moon poskytuje neuvěřitelný stereoskopický 3D zážitek. Moon používá HDMI a Wi-Fi a je kompatibilní s populárními video a audio formáty. Díky patentovanému skládacímu designu a vnitřnímu 32GB úložiště je Moon skutečně mobilní. Filmy, videa a obrázky lze ukládat přímo na Moon Box. Moon je nabitá ergonomickými funkcemi, které zabraňují únavě očí a závratím a poskytují hodiny pohodlí při nošení.

Technické specifikace:
Značka: Royole
Model: RY0102NANG2
Uložiště: 32 GB
Rozlišení: Full HD (1080p), 3000 PPI
vituální obrazovka až: 800"
3D: ano
WiFi: ano
HDMI: ano
Rozměry: 21,6 x 22,1 x 22,4 cm
Hmotnost: 0,7 kg

2. Chytrý zápisník bez LCD obrazovky Royole RY0202
Chytrý zápisník, který je kompatibilní se zařízeními se systémem iOS 8 nebo novějším, Android 5.0 nebo novějším, Windows 10 V1803 nebo novější, Mac OS 10.12 nebo novější. Pomocí tohoto elektronického zápisníku můžete současně digitálně pořizovat poznámky, nápady a kresby. Organizujte, vyhledávejte a sdílejte práci v aplikaci RoWrite. Upravujte a sdílejte práci jako PDF, MP4 a JPEG prostřednictvím aplikace RoWrite. Elegantní design s vysoce kvalitní syntetickou kůží a hliníkem. Možnost aktualizace tahů pomocí nových barev nebo odlesků s aplikací RoWrite.

Technické specifikace:
Značka: Royole
Model: RY0202
Rozměry: 26,9 x 21 x 5,2 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Materiál: syntetická kůže, hliník
Kompatibilní aplikace: RoWrite
Kompatibilní se systémy: iOS 8 a výš, Android 5.0 a výš, Windows 10 V1803 a výš, Mac OS 10.12 a výš
Chytrý zápisník: ano
Digitální tablet: ne
LCD obrazovka: ne
Velikost papíru: A5
Je nutné používat se skutečnými papírovými bloky a náplněmi inkoustových per

3. Cestovní pouzdro k VR brýlím Royole Moon Premium
Stylové pouzdro z kvalitní umělé kůže vně a z měkkého materiálu podobného látce uvnitř na Vaše 3D brýle. Pouzdro disponuje silnou rukojetí a její materiál chrání předmět před poškrábáním či jiným poškozením. Pouzdro je navrženo tak, aby pojalo váš přístroj i s adaptéry, kabely a manuály.

Technické specifikace:
Typ pouzdra: cestovní
Kompatibilita modelu Royole: Royole Moon
Materiál: umělá kůže
Rozměry: 27 x 6 cm

Běžná maloobchodní cena: 19970,-Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkový box
Balení: Box