Bamny Dětská koloběžka 3 v 1

Kód: AL-UNI43
600 Kč –50 %
bamny detska kolobezka 3 v 1
600 Kč –50 % 300 Kč / ks 248 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.

Stav produktu:   

ZÁNOVNÍ - krátkodobě použité zboží, může nést stopy použití. Zboží může být v poškozeném nebo náhradním obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. 
BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 600,-Kč

Popis produktu:

NASTAVITELNÉ: sedátko lze nastavit ve 3 různých výškách (23 cm / 26 cm / 29 cm), a tak se oběžné kolo dokonale přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Vaše dítě tak získá první pocit rovnováhy. Poté lze sedadlo vyjmout a skútr jet jako obvykle ve stoje. Řídítka koloběžky lze také nastavit ve 4 výškách (53 cm / 63 cm / 69 cm / 75 cm). Bočnímu překlápění účinně zabraňují 3 kolečka a omezený stupeň náklonu. T-řidítka lze otočit nejvíce doleva a doprava o 45 stupňů. Pogumované rukojeti poskytují optimální úchop. Díky dobře dostupné zadní brzdě lze koloběžku zabrzdit ve velmi krátkém čase.

Technické specifikace:  

Značka: Bamny

Nosnost: 75kg        

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše za polovinu
Balení: Box